Nokia Müzik

Windows 8 için Müzik Dinleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3 MB
  • Version 1.4.0.5133
  • Dil Türkçe
  • Firma Nokia
Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz Nokia Müzik uygulaması sayesinde müziğin keyfini çıkarabilir ve yeni çıkan müzikleri keşfedebilirsiniz.

Windows 8 işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz Nokia Müzik uygulaması sayesinde müziğin keyfini çıkarabilir ve yeni çıkan müzikleri keşfedebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olarak kullanabileceğiniz uygulama ile yeni müzikleri dinleyebilir, dünya listelerinde hit olmuş şarkıları listeleyebilir ve popüler olarak dinlenen müziklere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile kendinize ait müzik listeleri oluşturabilir, favori şarkılarınızı ekleyebilir ve popüler şarkıcıların konserlerinden anında haberdar olabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmadan da kullanabileceğiniz uygulama sayesinde çevrimdışı listelere ulaşarak müzikleri yüksek kaliteli olarak dinleyebilirsiniz.

Nokia Müzik uygulaması ile yüzlerce çalma listesi ve dinlediğiniz müzik türlerine uygun şarkılara ulaşabilir, çevrimdışı müzik listeleri hazırlayabilir ve favori müziklerinizi listeleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Nokia Müzik indir
DİĞER SÜRÜMLER